İş

Veeam, Kacy Hassack’i İnsan Kaynakları ve Kültür Direktörü Olarak Atadı

Veri Tutma ve Fidye Yazılım Kurtarma alanında lider olan Veeam® Software, Kacy Hassack’in şirketin İnsan Kaynakları ve Kültür (CPC) Direktörü olarak atandığını duyurdu. Kacy, insan olan her şeye liderlik etmek için Veeam’e katıldı; yeteneğin kazanılması ve geliştirilmesi, liderlik gelişimi, çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık (DEI) girişimleri, çalışan bağlılığı ve Veeam’in kariyer gelişimi için en iyi ortam olmasını sağlamak ve herkesin elinden gelenin en iyisini ortaya çıkarmasını sağlamak dahil.

Kacy’nin insan kaynakları alanındaki kariyeri yirmi yılı aşkın bir süredir. Kacy, Veeam’e katılmadan önce Indeed, Amazon Web Services, Hewlett Packard ve Dell gibi küresel teknoloji şirketlerinde yönetici pozisyonlarında bulundu. Küresel büyümeye ve ölçeğe odaklanan Kacy, ABD, Orta Amerika ve Asya Pasifik dahil olmak üzere birçok bölgede yaşadı ve çalıştı ve işletmelerin her rolde hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan, önce insan çözümleri sunmaya kendini adamıştır.

Veeam İnsan Kaynakları ve Kültür Direktörü Kacy Hassack, harika şeylerin harika insanlarla başladığını söyleyerek şunları ekledi: “Veeam, müşteri odaklı inanılmaz yenilikler sunarak veri koruma ve fidye yazılımı kurtarmada 1 numara oldu. Şirketin başarısının merkezinde insanlar yer alır ve Veeam kültürü bunu yansıtır. Veeam’ Çalışanlarımızın değerini vurgulayan stratejiler geliştirmek ve çalışanlarımızın işlerini en iyi şekilde yapmalarını sağlayan yeni yaklaşımlar yaratmak için ekibe katılmaktan ve şirket genelindeki ekiplerle işbirliği yapmaktan heyecan duyuyorum.”

Veeam CEO’su Anand Eswaran, Kacy’nin Veeam’e katılmasından heyecan duyduklarını söyledi. Ekibinin tutkusu ve yeteneğiyle veri koruma ve fidye yazılımı kurtarmada dünyanın 1 numaralı pazar lideri. Temel tazminatımız ve kapsayıcı çalışma ortamımız, heyecan verici büyüme yolculuğumuzun temelidir. Veeam’de “insanlar” bir “kaynak” değil, en değerli varlığımızdır “

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberbunyan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu