Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç İstanbul Mobilya Fuarına Katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bu yıl üçüncüsü düzenlenen IIFF Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’na katıldı. Kayserili firmaların stantlarını tek tek gezen Başkan Büyükkılıç, “Kayseri’den 200’e yakın firma geldi. Güçlü bir katılım vardı, bize yakışıyor.”

Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 23-28 Ocak tarihleri ​​arasında hem İstanbul Fuar Merkezi hem de TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açarken, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’na katılarak Kayserili firmaları yalnız bırakmadı. . Açılış törenine Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, İstanbul Valisi Davut Gül, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar ve AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, ilçe belediye başkanları, organize sanayi. Bölge liderleri ve oda başkanları da katıldı. Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, açılış töreninde yaptığı konuşmada, Kayseri’nin fuarda gücünü ortaya koyduğunu belirterek, tüm katılımcılara teşekkür ederek kendilerini tebrik etti. İstanbul Valisi Davut Gül, Kayseri halkını tebrik ederek, emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Büyükkılıç, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Türkiye’de mobilya sektörünün önde gelen şehirlerinden biri olan Kayseri olarak İstanbul Mobilya Fuarı’ndayız.” Mobilya fuarına Kayseri’den 200’e yakın firmanın katıldığını vurgulayan Büyükkılıç, “Kayseri’den 200’e yakın firma çıkıp uluslararası mobilya fuarına katılırsa onlara destek oluruz. Güçlü bir katılım oldu, bize yakışır. Hem sektör temsilcileriyle el ele vererek iş birliği yapacağız hem de “Şehrimizle ilgili her konuda birlik olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kayseri’den gelen mobilya firmasının stantlarını ziyaret eden Lider Büyükkılıç, burada vatandaşların ilgi ve sevgisiyle karşılaştı. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu